Obdarujte dvojnásobne!

Darčeková karta s knihou ako darčekom!

Darčeková karta - vzor Darčeková karta - vzor

Obdarujte dvojnásobne! Venujte vašim blízkym ako originálny dar jedlo vškole pre chudobné deti na celý školský rok. Zmysluplný dar pre núdzne deti dávate prostredníctvom našej darčekovej karty v mene Vášho blízkeho.

My Vám ktomu ako poďakovanie pribalíme špeciálny darček: inšpiratívnu knihu o príbehu Mary’s Meals.

Ako to funguje:

  1. Odošlite jednoduchý formulár aj s Vaším osobným venovaním pre obdarovaného: v jeho mene darujete deťom jedlo.
  2. Hneď po odoslaní formulára sa Vám na stránke zobrazia pokyny pre platbu na zbierkový účet Mary’s Meals Slovensko s Vašim unikátnym variabilným symbolom. Informáciu Vám zašleme aj na email.
  3. Ihneď po prijatí platby Vám e-mailom zašleme Vašu personalizovanú darčekovú pohľadnicu vo formáte PDF. Ak si zvolíte tlačenú verziu pohľadnice aj s knižkou, zašleme Vám ju na Vami zvolenú adresu.
  4. 100% z výťažku darčekových pohľadníc poputuje na verejnú zbierku Mary’s Meals a nasýti v škole deti v 18 najchudobnejších krajinách sveta. Jedlo+škola=nádej.
 KNIHA MARY`S MEALS ZDARMA

Náš darček pre vás: Kniha o príbehu Mary's Meals

Ako špeciálny darček Vám k darčekovej pohľadnici pošleme unikátnu knihu Bouda, která krmí milion detí. Knihu napísal zakladateľ Mary’s Meals Škót Magnus MacFarlane-Barrow a popisuje v nej inšpiratívny príbeh vzniku tohto diela. Kniha sa stala knižným bestsellerom v Británii a bola už preložená do mnohých jazykov.

Zašleme Vám ju v českom preklade ako darček od kolegov z Mary's Meals Česká republika - viac informácií o knihe nájdete stránke Českej pobočky.

Objednávka darčekovej karty

Meno obdarovaného vytlačené na karte
Váš e-mail, na ktorý zašleme darčekovú kartu*
Koľkým deťom chcete zabezpečiť jedlo na celý školský rok?
Vaše venovanie, ktoré bude na karte zobrazené
Mám záujem o tlačenú verziu pohľadnice a zaslanie darčeka: knižky „Bouda, která krmí milion detí“.
Mám záujem o odoberanie noviniek/newslettra Mary’s Meals v súlade s informáciou o spracovaní osobných údajov (GDPR). Odhlásiť sa môžete kedykoľvek.

“Ak nemôžeš nasýtiť sto ľudí, nasýť aspoň jedného”

Matka Tereza

Ešte váhate?

Buďte súčasťou jednoduchého projektu, ktorý bojuje s hladom vo svete. 18,30€ je cena jednej večere na Slovensku. Pre naše deti to je 1 rok jedného jedla denne. Vymeňte svoju jednu večeru za rok pomoci dieťaťu.

Chcem sa zapojiť Chcem prispieť