Ako prispieť?

Pridaj sa k nám

Pevne veríme tomuto projektu!

Pridaj sa ku nám. Pevne veríme tomuto projektu!

Od majiteľov firiem, právnikov, starostov obcí cez učiteľky aj študentov. My sme dobrovoľníci Mary's Meals. Pridajte sa k nám! Potrebujeme Vás.

Tomáš

Cestoval som okolo sveta a videl som hlad. Cítim zodpovednosť zmeniť to.

Stano

Verím, že mi cez Mary's Meals Boh ukazuje spôsob, ako môžem pomôcť.

Janka

Som tu pre iných a mám srdce mamy pre všetky deti na svete.

Ammka

Snažím sa síriť myšlienku Mary's Meals cez sociálne siete.

Viktor

Dobrovoľníčenie v indickej Kalkate spolu s maželkou mi zmenilo pohľad na svet - bol to dotyk bezpodmienečnej lásky, v akcii. Dá sa potom ostať ľahostajným? Čo by asi na Mary’s Meals povedala Matka Tereza?

Evka

S láskou dám malý kúsok, ktorý mne chýbať nebude, ale v inej časti sveta bude veľkým kusom.

Elena

Mária ma pozvala do Medžugorie, prišla som a tam ma pozvala rozdávať jej jedlá a ja som povedala áno....

Alexandra

Som vďačná za všetky každodenné dary, ktoré som dostala a dostávam. Ak je teda v mojich silách pomôcť zmeniť svet čo i len jednému dieťaťu tak jednoduchým spôsobom, ochotne a s radosťou pridám ruku k dielu. Každý sa máme s čím "podeliť".

Mária

Túžim prispieť svojou troškou a povedať ľuďom o tomto veľkom krásnom diele.

Janko

Sám Ježiš povedal: “Čokoľvek ste urobili jednemu z týchto maličkých, mne ste urobili”. Tak aj ja chcem pomôcť Ježišovým maličkým skrze našu Nebeskú Matku Máriu, rozširovaním Mary´s Meals po celom Slovensku a pomôcť tým, ktorí to najviac potrebujú.

Beka

Naša Mama vie predsa najlepšie, čo jej deti potrebujú. A teší sa, keď si navzájom pomáhajú. Tak jej poďme spraviť radosť.

Adam

Vždy som túžil svojim talentom v oblasti marketingovej komunikácie, okrem iného aj slúžiť a pomáhať dobročinnému dielu. Ohromných je naozaj veľa, ale ten pocit najväčšieho nadšenia zažívam práve pri Mary´s Meals. Som rád, že práve tu môžem svojou troškou pomôcť k veľkému Božiemu dielu.

Marek

Pán Boh mi daroval inteligenciu a rozum. Som citlivý na ľudské nešťastie a preto by som tieto dary chcel použiť v prospech slabších ľudí. Pamätajme, že si so spoločných darov máme brať len toľko, čo potrebujeme. Inteligencia a rozum je jeden z nich.

Katarína

Máme všetkého dostatok, preto sa mi zdá správne pripojiť sa k tomuto úžasnému dielu..

Tu možeš byť Ty

Mary`s Meals je o dobrovoľníkoch. Preto Ťa potrebujeme. Kontaktuj nás.


Staň sa jedným z nás! Ozvi sa nám.Ak máš záujem o dobrovoľníctvo, tak kontaktuj našu veselú koordinátorku dobrovoľníctva Sašku emailom na dobrovolnictvo@marysmealsslovensko.sk